دسته بندی نشده

شامپو گیاهی 40 گیاه طهور

در تولید این شامپوی 40 گیاهی از هیچگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده استفاده نشده است. درتولید این شامپو علاوه براستفاده از گیاهان مورد ،سدر،ختمی،پوست انار،چوبک،غاسول،رزماری ،آلوئه ورا و….برای کسانی که موهای خشک یا رنگ شده دارند از روغنهای آرگان و ماکادمیا و بادام و چریش و… استفاده شده است. همچنین از ماده شیمیایی تگزاپون جهت خاصیت کف کنندگی استفاده نشده و بصورت کاملا طبیعی و با استفاده از گیاهان خاصیت کف کنندگی در آن ایجاد گردیده است. خواص: رفع شوره سر جلوگیری از ریزش مو رویش مجدد مو وابریشمی شدن مو ضد شپش و…. حتما قبل از مصرف مایع درون ظرف را کاملا تکان دهید تا یکنواخت گردد. برای ارزیابی عملکرد این شامپو و شامپوهای گیاهی باید حتما حداقل یه بازه زمانی سه ماه استفاده شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود و به همراه این شامپو دیگه از شامپوهای شیمیایی استفاده نکرد .

مو و مشکلات فراوان

حتماً شما هم افرادی که از شوره سر رنج می‌برند یا مدام پوست سرشان را می‌خارانند دیده‌اید. شوره سر یکی از شایع‌ترین مشکلات مو در میان خانم ها و آقایان است. پزشکان می‌گویند گاهی خارش سر، نوعی واکنش اعتراضی پوست به شامپو یا مواد شیمیایی استفاده‌ شده است و اگر از شوره سر جلوگیری نشود، در ادامه علاوه بر افزایش خارش‌ سر، ریزش مو و کم شدن موی سر را هم به دنبال دارد. می‌توان گفت استفاده از یک شامپوی مناسب می‌تواند بسیاری از مشکلات پوست و مو را حل کند.

 

شامپوی خارجی یا ایرانی؟

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که استفاده از یک محصول آرایشی و بهداشتی خارجی را به محصول وطنی ترجیح می‌دهید و معتقدید میانِ شامپوی خارجی و شامپوی ایرانی تفاوت از زمین تا آسمان است. اما خوب است بدانید دکتر گلشنی دبیر انجمن پوست و مو و زبایی این باور را یک تصور دور از واقعیت می‌‌داند.

او می گوید: «در فرمولاسیون و نحو ساخت شامپوهای ایرانی و خارجی تفاوت چندانی وجود ندارد. از آنجا که اغلب شامپوهای ایرانی استانداردهای بهداشتی را دارند نمی‌توان بین شامپوی ایرانی و خارجی از لحاظ کیفی تفاوت قائل شد. شامپوهای تولید داخل از کیفیت مطلوبی برخوردارند».

بهترین شامپو برای من

اما بهترین شامپو کدام است؟ چون موها متفاوت هستند و شامپوها مختلف، نمی‌توان نسخه‌ای واحد برای همه افراد پیچید. کارشناسان پوست و مو معتقدند بهترین راه برای انتخاب درست، امتحان کردن انواع شامپو و در نهایت انتخاب مناسب‌ترین آن‌هاست. از طرفی برچسب روی شامپوها به معرفی ترکیبات موجود در آن می‌پردازد که مطالعه آن می‌تواند ما را در شناخت محصول یاری دهد.

 

یک انتخابِ طلایی

حالا که متوجه تأثیرِ شگفت‌انگیز شامپو بر مو شده‌اید وقت آن رسیده که نوعِ موی خود را بشناسید و به دنبالِ یک غذای کامل برای آن باشید. در بازار اجتماعی باسلام انواع شامپوها موجود است. بجنو انواع شامپوهای طبیعی مانند چهل‌گیاه، بابونه، جنسینگ و عسل و شامپوهای ضد شوره، کراتینه و ذغال را برایتان تدارک دیده‌اند.

به این شامپو ازین جهت میگن 40 گیاه چون با ترکیب گیاهان مختلفی برای تقویت پوست و مو از قبیل سدر،کتیرا،مورد،ختمی و… ساخته شده و ضمن اینکه به روش کاملا سنتی تهیه شده و کاملا گیاهی است.

خرید این محصول با قیمت شگفت انگیز 17000 تومان:

https://bojno.ir/محصول/%d8%b4%d8%a7%d9%85%d9%be%d9%88-%da%af%db%8c%d8%a7%d9%87%db%8c-40-%da%af%db%8c%d8%a7%d9%87-%d8%b7%d9%87%d9%88%d8%b1/?feed_id=681&_unique_id=5e63fbe0f2013
——————————————-
#40herbal_shampoo #bojno #herbal_cosmetics #herbal_shampoo #natural_shampoo #organic #tahoor_natural_shampoo #ارگانیک #بجنو #دارو_گیاهی #داروگیاهی #سنتی #شامبو_الأعشاب #شامپو_گیاهی_طهور #شامپو40گیاه #طب_اسلامی #طب_سنتی #عطاری #عطاری_آنلاین #عطاری_اینترنتی #محصولات_ارگانیک #محصولات_سنتی #محصولات_طبیعی

محصولات طبیعی محصولات سنتی محصولات ارگانیک بجنو عطاری آنلاین عطاری اینترنتی داروگیاهی