دسته بندی نشده

شامپو گیاهی آرگان و آلوئه ورا

شامپو مغذی آلوئه ورا و روغن آرگان برای انواع مختلف مو مناسب بوده و تغذیه‌رسانی فوق‌العاده محسوب می‌شود. این شامپو در کشور اسپانیا فرموله و تهیه شده است. همان‌طور که از نام این شامپو می‌توان حدس زد، این محصول به تغذیه ریشه و ساقه موها می‌پردازد و موهای خشک و آسیب‌دیده را ترمیم کرده، نرم و لطیف می‌نماید. موهای انسان همانند دیگر اعضای بدن نیاز به غذا و رسیدگی دارند و اگر از آنها به درستی مراقبت نشود، پس از مدتی طراوت و شادابی خود را از دست داده و خشک و شکننده خواهند شد.

اگر شما خواهان داشتن موهایی بلند هستید، باید هم به ریشه و هم به ساقه آنها ویتامین‌های مورد نیاز را برسانید تا زیبایی خود را حفظ نمایند. همچنین اگر موهای خود را رنگ یا دکلاره کرده‌اید، اکنون موهایتان به رسیدگی جدی نیاز دارند تا ساقه آنها نازک نشود و دچار موخوره نشوید. شامپو مغذی مو باباریا حاوی روغن آرگان و عصاره آلوئه ورا است و هر دوی این مواد به نرمی و لطافت و تغذیه موهای شما کمک می‌کنند. این شامپو با ۴۰۰ میلی لیتر حجم برای شما کاملا مقرون به صرفه است چون غلیظ بوده و مدت طولانی می‌توانید موهای خود را با آن شستشو دهید.

خواص روغن آرگان برای مو

روغن آرگان یک طلای مایع است که برای موهای شما معجزه می‌کند. این روغن از میوه درختی به نام آرگان با نام علمی Argania spinosa به دست می‌آید. درخت آرگان بومی کشور مراکش است و در ۳۰ سالگی میوه می‌دهد. درون میوه این درخت مغزی وجود دارد که روغن را از آن می‌گیرند. روغن این میوه دارای مقدار زیادی اسید چرب، ویتامین آ، ویتامین سی، ویتامین ای، امگا ۶ و ۹، آنتی اکسیدان و لینولئیک اسید است. این روغن حتی بیش از روغن زیتون در برابر اکسید شدن مقاوم عمل می‌کند. درمان شوره سر، خاصیت نرم‌کنندگی، درمان ریزش مو، مراقبت از مو در برابر اشعه مضر خورشید و آب‌رسانی و تقویت موها از فواید روغن آرگان است.


ویژگی های شامپو مغذی آلوئه ورا و روغن آرگان

  • حاوی روغن آرگان و عصاره آلوئه ورا جهت تقویت و تغذیه مو
  • محافظت از مو در برابر آسیب‌های محیطی
  • رفع خشکی و شکنندگی ساقه مو
  • مناسب افراد با پوست سر حساس
  • تغذیه موثر ساقه و ریشه مو
  • جلوگیری از ریزش مو
  • جلوگیری از موخوره

خرید این محصول با قیمت شگفت انگیز 24000 تومان:

https://bojno.ir/محصول/%d8%b4%d8%a7%d9%85%d9%be%d9%88-%da%af%db%8c%d8%a7%d9%87%db%8c-%d8%a2%d8%b1%da%af%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d8%a2%d9%84%d9%88%d8%a6%d9%87-%d9%88%d8%b1%d8%a7/?feed_id=1411&_unique_id=5f01c50ec03b8
——————————————-
#bojno #herbal_cosmetics #herbal_products #herbal_shampoo #natural_shampoo #organic_products #twenty_plant_shampoo #بجنو #دارو_گیاهی #داروگیاهی #شامبو_بالاعشاب #شامبوبالاعشاب #شامپو_گیاهی #شامپو_گیاهی_آرگان #شامپو_گیاهی_آرگان_و_آلوئه_ورا #شامپو_گیاهی_آلوئه_ورا #طب_اسلامی #طب_سنتی #عطاری #عطاری_آنلاین #عطاری_اینترنتی #محصولات_ارگانیک #محصولات_سنتی #محصولات_طبیعی #منتجات_طبيعية #منتجات_عشبية #منتجات_عضوية

محصولات طبیعی محصولات سنتی محصولات ارگانیک بجنو عطاری آنلاین عطاری اینترنتی داروگیاهی