دسته بندی نشده

ریمل طبیعی و گیاهی حاوی روغن کندش

مژه یکی از اجزای مهم در صورت است که هرچه حجم و حالتش به تناسب بیشتر باشد زیبایی چهره هم دوچندان می­‌گردد. شرکت سلامت اندیشان زربین توس به منظور سلامت و زیبایی مژه ها، ریمل آرایشی را با فرمولاسیون ویژه و ترکیبی از صمغ ها و روغن­‌های گیاهی تهیه و تولید کرده است. این محصول با استفاده از مواد طبیعی سرمه علاوه بر حجم دهندگی و پوشش رنگ مشکی موجب تقویت مژه ها شده و از ریزش آن جلوگیری می­‌کند. ریمل گیاهی حاوی روغن بادام شیرین و روغن فندق است که با تغذیه فولیکول مژه باعث افزایش طول و پرپشت شدن مژه می‌­گردد.

پایه اصلی این ریمل از سرمه فندق و بادام و مغزها میباشد
و حاوی انواع روغنهای تقویتی مفید برای چشم و مژه است.تقویتی هست
و حجم دهی خوب دارد و بدون ریزش و عوارض

یکی از نکات مهم میکاپ صورت آرایش چشم است و لوازم زیادی در این کار به انسان کمک می‌کند مانند انواع سرمه که کار مدادچشم امروزی را انجام می‌دادند یا سایه و خط چشم اما یکی از موارد اصلی انواع ریمل است که در پرپشتا و بلند نشان دادن مژه و زیباتر جلوه کردن دیگر مواردی که شاره شد کارایی بسیاری دارد این نکته را هم زنان سالهای بسیار دوری فهمیدند وقتی ذغال یا دوده را با روغن و وازلین مخلوط کرده و به مژه‌هایشان می‌زدند اما امروزه دیگر از ان روش‌های ابتدایی خبری نیست و ریمل‌های مختلفی در بازار وجود دارد که فرد با توجه به نیاز خود می‌تواند دست به خرید بهترین ریمل بزند.

ریمیل آلوارد یکی از  محصولات حجم دهنده‌ی مرغوب در بازارست که  کاملاً اورجینال بوده همچنین خاصیت پوشانندگی بالایی دارد. به دلیل اینکه حاوی مواد خالص معدنی و مواد گیاهی ست در پی استفاده از آن شاهد ریزش مژه نخواهید بود و تقویت مژه های شما را نیز به دنبال دارد.

ریمل طبیعی و گیاهی

Natural and herbal mascara containing slender oil

طریقه صحیح استفاده از ریمل:

  • ریمل زدن آخرین کار در آرایش و آراستن چشم‌ها به شمار می‌رود اگر چشم‌های ریزی دارید که دوست دارید کمی درشت تر به نظر برسد کافیست از مداد برای پلک بالایی استفاده کرده و مطلقاً به پلک پایین مداد نزید و ترجیحاً از این محصول هم تنها برای پلک بالایی به کار ببرید.
  • از فرکننده مژه قبل کار استفاده کنید تا هم خوش حالت‌تر باشد و هم در مصرف این کالا صرفه جویی لازم انجام شود.
  • بهترست که زمان زیاد مواد آرایشی روی چشم‌هایتان نماند و برای پاک کردن آن‌ها از مواد پاک کننده بهداشتی مصرف کنید وبا آبرسانی و تمیز کردن،  مانع پیری و چروک زودرس پوست بشوید.

خرید این محصول با قیمت شگفت انگیز 29000 تومان:

https://bojno.ir/محصول/%d8%b1%db%8c%d9%85%d9%84-%d8%b7%d8%a8%db%8c%d8%b9%db%8c-%d9%88-%da%af%db%8c%d8%a7%d9%87%db%8c-%d8%ad%d8%a7%d9%88%db%8c-%d8%b1%d9%88%d8%ba%d9%86-%da%a9%d9%86%d8%af%d8%b4/?feed_id=797&_unique_id=5e6b938db03ff
——————————————-
#bojno #herbal_cosmetic #herbal_cosmetics #herbal_mascara #kondosh #mascara #natural_mascara #organic #ارگانیک #بجنو #تقویت_مژه #دارو_گیاهی #داروگیاهی #روغن_کندش #ریمل #ریمل_طبیعی #ریمل_گیاهی #سنتی #طب_اسلامی #طب_سنتی #عطاری #عطاری_آنلاین #عطاری_اینترنتی #ماسكارا #ماسكارا_طبيعية #محصولات_ارگانیک #محصولات_سنتی #محصولات_طبیعی #مژه #مسكرة #مسكرة_بالأعشاب

محصولات طبیعی محصولات سنتی محصولات ارگانیک بجنو عطاری آنلاین عطاری اینترنتی داروگیاهی