دسته بندی نشده

دمنوش فوری انرژی بخش 15 در 1

5 دمنوش انرژی زا خانگی

 

 دمنوش یکی از بهترین جایگزین برای چای روزانه ای است که مصرف می کنیم. اگر شما هم دائما احساس خستگی دارید با ما همراه شوید. در این مقاله به شما 5 دمنوش خوش طعم را معرفی می کنیم که می تواند شما را پر انرژی کند

دمنوش جنسینگ برای پر انرژی بودن

جنسینگ بین ورزشکاران شهرت زیادی دارد. دمنوش این گیاه فوق العاده چینی اعصاب را آرام می کند و توانایی بدن را در مقابله با استرس و خستگی ناشی از استرس بالا می برد. دمنوش جنسینگ انرژی و قابلیت ذهنی فرد را افزایش می دهد. جنسینگ گیاهی جوان کننده برای افراد مسن و تقویت کننده عالی دستگاه ایمنی است.

 

دمنوش هل برای پر انرژی بودن

مصرف دم‌ کرده هل مفرح است و خواص گرمابخش و انرژی زا دارد؛ از این رو به بهبود روحیه و بازیابی انرژی و توان از دست رفته کمک می‌کند، اضطراب و نگرانی را کاهش می‌دهد و در رفع افسردگی مؤثر است. هل همچنین کلیه‌ها را تقویت می‌کند.
دانه‌های هل خواص گرمابخشی دارد و معده و روده‌ها را تقویت می‌کند. هل اشتها را تحریک می‌کند و روند هضم غذا را بهبود می‌بخشد.
نوشیدن دم کرده هل در تسکین کولیت، رفع سوءهاضمه، نفخ، حالت تهوع و بی حالی موثر است و مانع ترشح زیاد اسید معده می‌شود.

دمنوش دارچین برای پر انرژی بودن

ترکیبات ضدآلزایمر دارچین حاوی دو ترکیب فوق العاده است که از مغز حفاظت می کند. این دو ترکیب عبارت است از: سینامیک الدهید و اپی کاتچین که مانع از تجمع پروتئین آسیب رسانی می شود که در بروز آلزایمر نقش دارد. پروتئین تاو (Tau) که باعث بروز زوال عقل می‌شود، مشکلاتی را در ارتباطات داخلی نورون‌ها ایجاد می کند. این پروتئین‌ها همکاری برخی از بافت های مغزی را دچار مشکل می کند. دارچین به دلیل دارا بودن دو ترکیب مهم ذکر شده از بروز این مشکلات پیشگیری می کند.

دمنوش,دمنوش های مفید,دمنوش های مفید برای سلامتی,5 دمنوش انرژی زا خانگی

دمنوش میخک برای پر انرژی بودن

تقویت کننده مغز است و کسانی که حافظه ضعیف دارند، باید از دم کرده میخک استفاده کنند.

دمنوش زنجبیل برای پر انرژی بودن

حاوی ترکیباتی است که خواص ضدسرطانی دارد. محققان دریافته اند که زنجبیل با سلول‌های سرطانی تخمدان مقابله می‌کند. نتایج بررسی‌های دیگر نیز نشان می‌دهد مصرف زنجبیل تازه باعث کاهش التهاب‌های کولون (روده ) می‌شود. مصرف یک گرم پودر زنجبیل در جلوگیری از حالت تهوع و استفراغ بعد از عمل جراحی به اندازه داروهای آرام‌بخش رایج مؤثر است.  خاصیت گرم‌کنندگی و فعال کنندگی زنجبیل آن را به عنوان شفابخش خانگی مطرح کرده‌ است.

خرید این محصول با قیمت شگفت انگیز 14000 تومان:

https://bojno.ir/محصول/%d8%af%d9%85%d9%86%d9%88%d8%b4-%d9%81%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%86%d8%b1%da%98%db%8c-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-15-%d8%af%d8%b1-1/?feed_id=1282&_unique_id=5eecd190507ef
——————————————-
#15در1 #bojno #booster #energizier #energizing #herbaltea #natural #organic #strength #strengthening #vascular #ارگانیک #بجنو #دارو_گیاهی #داروگیاهی #دمنوش #دمنوش_انرژی #دمنوش_نیروزا #سالم #سانوش #طب_اسلامی #طب_سنتی #عطاری #عطاری_آنلاین #عطاری_اینترنتی #فوری #محصولات_ارگانیک #محصولات_سنتی #محصولات_طبیعی #نیروبخش #نیشکر

محصولات طبیعی محصولات سنتی محصولات ارگانیک بجنو عطاری آنلاین عطاری اینترنتی داروگیاهی